Leden 2015

Plnění přihlášky

30. ledna 2015 v 21:31 Au pair
Mám vyplněnou skoro celou přihlášku u CC :) Jako na to, na co všechno se ptali, mě někdy zaráželo :D Trvalo mi několik dní, než jsem to dala dohromady. Otázky jsou dobře vymyšlený, že na sebe prásknete úplně všechno - teda aspoň já jsem to tak měla. :D Vaše nemoci, končíky, názory na výchovu dětí a tak dále..

Na youtube jsem se podívala na pár videí lidí, co natočili svůj den jako au pair. Dávám sem jedno z nich, které se mi líbilo. Aspoň mi to dalo nějakou představu o této práci. :)

Hezký večer ;)


Maturita všude, kam se podíváš!

27. ledna 2015 v 21:36 Všechno možné
Čauky,
nějak jsem maturitu podcenila a vím, že mám pořád hodně času, ale začíná mi docela vadit, jak na ní peču. :D Teď pořád čtu a čtu a čtu knížky, které bych si v životě nepřečetla. :D Píšu písemky z otázek, které jsem si ani nestihla vypracovat, takže si nad tím sednu a začnu něco dělat. Jinak přihlášku do au pair programu mám skoro hotovou. Chybí mi ještě reference a pár detailů, ale o příhlášce napíšu za pár dnů, až se mi trochu uvolní program, protože mi přijde, že jsou ty dny kratší a kratší.
Pokud z vás někdo letos maturuje, tak se se mnou může podělit o jeho (ne)přípravách:)

Úvod

25. ledna 2015 v 20:55 Všechno možné
Ahojky,
jako spousta lidí mám sen - dostat se do Ameriky. Můj plán je pracovat jako au pair a poté zkusit univerzitu v USA. Už jsem si o univerzitách něco zjišťovala a není to samozřejmě jednoduché, ale o tom třeba později.
O au pair jsem se začala hodně zajímat už dříve. Přihlásila jsem se do programu a v únoru mám první schůzku.
I když je blogů o au pair hodně, i tak jsem ho chtěla založit, abych se s vámi dělila o mé dobré i špatné zkušenosti a "protáhla" vás tím vším od začátku. Třeba tím i někomu pomůžu. A hlavně mě blogování baví. :)