Únor 2015

Tak trochu přemýšlím.. + PSYCHOTEST

23. února 2015 v 17:40 Au pair
Od pohovoru u CC se mi v hlavě točí tisíce myšlenek. Tohle je ta hlavní: ODCESTOVAT NEBO NÉ?!
Kdybych odletěla na podzim, tak to bude v 19 letech, tak si říkám, jestli o něco nepřijdu jako v 21 letech. Myslím tím noční život, a tak dále..

Dále je to vysoká. Ano, ještě druhá možnost, která mě velku taky láká, ale asi ne tolik, jako au pair, ale přecejenom vysoká je taková menší jistota hezké budoucnosti, ale samozřejmě nikdy nevíme, co se může stát v Americe. Opravdu nevím.

Každopádně, přihlášku mám hotovou, už mi chybí reference, do kterých se mi nechce. :D Hlavně mám teď toho ranec do školy, takže až odmaturuju, tak mi spadne velký kámen ze srdce a budu se moct plně věnovat dalším věcem. Mám hotový psychotest a možná budu už zařazená do EARLY MATCHING. Ale co, třeba si mě žádná rodinka nevybere a zavřou se mi dveře. Vážně mám teď v hlavě zmatek, ale asi u mě zatím vede ten risk djet do Ameriky a třeba se něco hezkého stane a nebo naopak si po měsíci v US budu říkat, že kdybych šla na vejšku, tak bych udělala nejlépe.

Další věc je, že tam budu sama, bez rodiny. Jsem z vesnice vychována skvělými rodiči ve společnosti úžasných sestřiček. Ty se mi budou opouštět ze všeho nejhůř, na všechno ostatní se tady můžu vyprdnout. :) Zamilovaná nejsem a momentálně ani nemám čas si někoho hledat, takže tohle mě tady naštěstí nebrzdí.

Jsem zvědavá, jak to dopadne, ale jestli mi vyjde ta vyysněná Amerika, tak se modlim k Bohu, abych narazila na nějakou hodnou rodinku a měla se tam dobře a nelitovala toho, že jsem opustila všechno tady. Vážně se tohohle bojím, protože já mám štěstí na blbce.. :)

PSYCHOTEST
Včera jsem vypracovala psychotest, co mi poslali z agentury. Musím říct, že větší blbost jsem snad nikdy nedělala. :D Ani mi nevadilo, že byl v angličtině s tím jsem neměla problém, nebylo tam nic těžkého na přeložení. Bylo tam asi 25 otázek, všechny skoro stejné, jenom trochu jinak položené. Z každé otázky jsem měla vybrat ze 4 odpovědí jednu, která ke mě nejvíce sedí a druhá, která ke mě sedí nejméně. Někdy ke mě seděly úplně všechny a fakt nevím, jak můžou z 25 otázek vydedukovat, jaká jsem, ale budiž. Vyšlo mi, že jsem klidná a můžu vytvořit hezké prostředí kdekoliv. Milé.:)
Tak teď jen čekat, co se bude dít a shánění referencí. :)

Pohovor u CC

20. února 2015 v 14:39 Au pair
Nazdárek,
tak vám jdu popsat dojmy z pohovoru.:D Omlouvám se, že jsem nenapsala hned včera, ale hned jsem odpadla. Ani do poslední chvíle jsem nebyla nervózní, páč jsem si říkala, že o nic nejde. Byly nás tam tři slečny a paní z CC byla bývalá au pair, což bylo velkou výhodou a povídala nám i o vlastních zážitcích z pobytu. Třeba jsem nevěděla, že v USA můžete jet doprava na červenou, pokud nic nejede.:D Takže nám pustila prezentaci a povídala nám o všech informacích o programu - spíše jen prohloubila to, co si člověk může dohledat na internetu. A ještě před začátkem jsme vyplnily takový malý dotazník s našemi informacemi.
Nicméně. Potom se mě začala osobně ptát na mé zkušenosti s dětmi, na mou rodinu, a tak dále - nic strašného:)
Nakonec mi dala asi pět otázek v angličtině a myslím, že jsem to zvládla úspěšně.
Teď už jen zkompletovat přihlášku. Jdu na to.

Za týden pohovor!:))

10. února 2015 v 22:16 Au pair
Čauky,

tak příští týden mě čeká pohovor v Plzni!:) Pořád si to moc neuvědomuji a zůstávám klidná. Ty nervy teprve přijdou. :D
Na netu jsem četla, že ty pohovory jsou prý v pohodě, že se ptají na jednoduchý věci v angličtině, tak jsem zvědavá s čím přijdou.:D

Další odkaz :)

8. února 2015 v 15:47 Makeup
Dneska jsem zase zapátrala a našla jsem článek v COSMOPOLITANU pár důvodů, proč by váš makeup vypadal špatně. Musím říct, že mi to docela hodně dalo. :) Většinou je to z důvodu, že ženy nanášejí příliš mnoho bronzeru, používají světlé korektory nebo si myslí, že čím více barev, tím lépe :D Já osobně nesnáším typy NUTELLA. :D Holka si myslí, že čím hnědější jsou, tím jsou přitažlivější, přitom jemnost barev u mě vyhrává.:) Tak a teď jdu přečíst nějakou tu knížku k maturitě. :D


ZATÍÍÍM

Pár triků, jak si ulehčit líčení

7. února 2015 v 15:16 Makeup
Ahojky, našla jsem stránku se skvělými triky, jak ušetřit čas i peníze, co se líčení týče. :) Už jsem jich pár zkusila, jako například trik č.1 a opravdu fungují :) Stojí za přečtení ;) ☼


Další rubrika MAKEUP

7. února 2015 v 15:05 Makeup
Jako holka miluju líčení, takže bych sem ráda přidávala příspěvky z tohoto soudku :)