Tak trochu přemýšlím.. + PSYCHOTEST

23. února 2015 v 17:40 |  Au pair
Od pohovoru u CC se mi v hlavě točí tisíce myšlenek. Tohle je ta hlavní: ODCESTOVAT NEBO NÉ?!
Kdybych odletěla na podzim, tak to bude v 19 letech, tak si říkám, jestli o něco nepřijdu jako v 21 letech. Myslím tím noční život, a tak dále..

Dále je to vysoká. Ano, ještě druhá možnost, která mě velku taky láká, ale asi ne tolik, jako au pair, ale přecejenom vysoká je taková menší jistota hezké budoucnosti, ale samozřejmě nikdy nevíme, co se může stát v Americe. Opravdu nevím.

Každopádně, přihlášku mám hotovou, už mi chybí reference, do kterých se mi nechce. :D Hlavně mám teď toho ranec do školy, takže až odmaturuju, tak mi spadne velký kámen ze srdce a budu se moct plně věnovat dalším věcem. Mám hotový psychotest a možná budu už zařazená do EARLY MATCHING. Ale co, třeba si mě žádná rodinka nevybere a zavřou se mi dveře. Vážně mám teď v hlavě zmatek, ale asi u mě zatím vede ten risk djet do Ameriky a třeba se něco hezkého stane a nebo naopak si po měsíci v US budu říkat, že kdybych šla na vejšku, tak bych udělala nejlépe.

Další věc je, že tam budu sama, bez rodiny. Jsem z vesnice vychována skvělými rodiči ve společnosti úžasných sestřiček. Ty se mi budou opouštět ze všeho nejhůř, na všechno ostatní se tady můžu vyprdnout. :) Zamilovaná nejsem a momentálně ani nemám čas si někoho hledat, takže tohle mě tady naštěstí nebrzdí.

Jsem zvědavá, jak to dopadne, ale jestli mi vyjde ta vyysněná Amerika, tak se modlim k Bohu, abych narazila na nějakou hodnou rodinku a měla se tam dobře a nelitovala toho, že jsem opustila všechno tady. Vážně se tohohle bojím, protože já mám štěstí na blbce.. :)

PSYCHOTEST
Včera jsem vypracovala psychotest, co mi poslali z agentury. Musím říct, že větší blbost jsem snad nikdy nedělala. :D Ani mi nevadilo, že byl v angličtině s tím jsem neměla problém, nebylo tam nic těžkého na přeložení. Bylo tam asi 25 otázek, všechny skoro stejné, jenom trochu jinak položené. Z každé otázky jsem měla vybrat ze 4 odpovědí jednu, která ke mě nejvíce sedí a druhá, která ke mě sedí nejméně. Někdy ke mě seděly úplně všechny a fakt nevím, jak můžou z 25 otázek vydedukovat, jaká jsem, ale budiž. Vyšlo mi, že jsem klidná a můžu vytvořit hezké prostředí kdekoliv. Milé.:)
Tak teď jen čekat, co se bude dít a shánění referencí. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 hellboy hellboy | Web | 23. února 2015 v 17:59 | Reagovat

taky si pamatuju na svůj první psychotest, hovadiny no :-DD

2 simonadostal simonadostal | E-mail | Web | 23. února 2015 v 18:04 | Reagovat

pěkný článek :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama