Březen 2015

Komplet

30. března 2015 v 19:02 Au pair
Komplet vyplněná přihláška a teď přichází kontrola referencí. Jsem myslela, že u překládání referencí strávím mládí. Teď ještě kopie řidičáku a mám to celé kompletní a může se hledat rodinka.:) Jinak jsem zase přemýšlela. :D Když by mi nevyšla vysoká, tak se ještě zkusím přihlásit do au pair programu v Irsku, protože to je přecejenom na půl roku a to bych asi snášela lépe než rok. Chtěla bych si to zkusit, co ve mě je a jestli bych zvládla Ameriku. Uvidíme, uvidíme...

Nevydařený pokus - Atlanta

22. března 2015 v 13:07 Au pair
Sice ještě nejsem v matchingu u agentury, ale na FB psala slečna - au pair v USA - a hledala za sebe náhradu na konci června. Psala jsem jí, že bych měla zájem. Děti podle popisu byly super, ve městě Atlanta, sama HM. Tak jsem si se slečnou dopisovala a už jsem měla z části radost, že se alespoň nějaká věc posune dopředu. Můj jediný promblém byl, že nemůžu odeletět v červnu a ani v červenci, už jenom kvůli naplánované dovolené v Itálii. Psala jsem o tom té slečně a ona mi napsala, že se zeptá HM a dá mi vědět. Už je to týden a stále se mi neozvala, takže jsem to už vzdala.

Teď budu do agentury posílat kopii řidičáku a snad už začne matching, i když ještě není kam spěchat. :)

Takže Atlanta se ruší a počkám si, jestli se mi ozve nějaká fajn rodinka. :)

čaukyyy

2. března 2015 v 17:12 Všechno možné
Omlouvám se, že píšu po takové době, ale vůbec nevím, kde mi hlava stojí. Maturita je svině :D

Pokud je tu někdo, kdo přemýšlí o au pair, tak určitě napište. :)

Jinak dneska jsem zjistila (trochu pozdě, když to začalo včera :D,) tak se na Instagramu rozjela #Marchbeautychallenge, tak se asi zúčastním, ať je sranda :)