Přijata do programu

1. června 2015 v 20:29 |  Au pair
Takže dneska jsem se fakt naštvala a dokončila přihlášku. Asi za to může i menší dusno v rodině, které mě popohnalo. Zbývala mi poslední reference, tak jsem jí posílala asi na 3x, protože mně se na tabletu neodesílají přílohy e-mailem. V příštích dnech mě čekají přijímačky na VŠ a tak nějak jsem se přistihla, že si přeju, aby nevyšly a já se na vejšku nedostala. Ale uvidíme, co na to osud.. :)

Dál se nemůžu dokopat k tomu, abych znova začala řídit, jsem prostě posera. :D Rodiče se snaží, abych řídila, ale já se pořád vymlouvam. A to bych chtěla tak řídit, ale prostě strach je silnější.

Ve čtvrtek mám předávání maturitního vysvědčení a tím skončí jedna kapitola mého života - střední škola. Byly to nejlepší léta mýho života. Musim splašit co nejvíce fotek a udělat si album a některé si zarámuji. Nejvíc se bojim toho, že ty lidi už nikdy neuvidim, protože jsou z různých koutů kraje. Ještě jeden rok na střední by se mi líbil, ale třeba přijdou lepší zážitky. Doufám. :)

Takže teď mě čekají přijímačky, matching, dovolená v Itálii a online kurzy (au pair). A doufám, že už bude nějaký to sluníčko, ať jsou ty dny příjemnější.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama