Přijímačky a 4. rodina

10. června 2015 v 20:56 |  Au pair
V úterý jsem dělala přijímačky v Hradci, takže jsme vyrazili už v pondělí a přespali jsme tam, abysme ráno nemuseli plašit. Cesta byla na pohodu, cestou jsme se stavili v Mekáči a okolo osmé večer jsme dorazili do Hradce. Můžu říct, že toto město se mi hrozně zalíbilo, nevím čím, ale úplně jsem si to tam zamilovala. :D Ráno jsme vyrazili na Pedagogickou fakultu UHK. Když jsem tam vlezla, tak jsem ani nevěřila tomu, že ta škola je u nás, protože hezčí státní školu jsem ještě neviděla. Kdybych měla někdy studovat, tak bych chtěla tam. Každopádně se hlásilo asi 10x víc lidí než kolik jich přijímají a otázky byly šité na míru vědomostí z gymplu (to není nic proti gymnáziu, ale my jsme toto vůbec neměli a to studuji stejný obor jako ten, na který jsem se hlásila a z toho oboru tam nic nebylo a byla tam například biologie, kterou jsem měla v prváku a to ještě letem světem). Ale mrzí mě to, protože mě tento obor hodně baví.

Pořád aktualizuju maily a nic se nedělo. Ale včera koukám, že se líbím rodince z Baltimore, Maryland, tak jsem jim projela profil a hodně se mi líbili. Měli jedno dítě a celkově vypadali přátelsky. Jediné čeho jsem se bála, tak že v Baltimoru byly nějaké nepokoje, tak jsem si o tom něco četla. Napsala jsem jim mail, že jsem si prohlídla jejich profil a že bych s nima chtěla dát skype, ale ani mi neodepsali, tak jsem si říkala, že jsou busy a šla jsem spát. No a ráno jsem se probudila a rodina si mě odebrala a bez jediné zprávy. Mně nevadí, že mě nechtějí, o tom žádná, ale mohli mi alespoň odepsat a uvést důvod, proč si mě odebrali, abych třeba věděla, co mám vylepšit v přihlášce a tak. No, takže zase nic..


Původně jsem nechtěla dělat video, ve kterém se představujete rodinám, ale je pravda, že ho má většina au pair a mohlo by mi pomoci, tak na něm máknu, ale nejsem žádnej umělec, haha. :D

Jinak vám děkuji za gratulace k maturitě, doufám, že se vám všem, co jste maturovali, zkouška dospělosti povedla. :) Tak já se zase ozvu. :)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama