První rodinky

5. června 2015 v 21:39 |  Au pair
Od pondělí se toho odehrálo trochu více. Nemohla jsem články psát postupně, protože je tu boj o notebook. :D Jak jsem psala, tak jsem pohnula s dokončením přihlášky a byla jsem přijata do programu. Začala jsem dělat kurz, který musíte splnit, než odletíte. Včera jsem ho dokončila.:)

Ve středu jsem vstávala v půl 6 a jela jsem s taťkou na přijímačky do Plzně. Děkuju tatínkovi, že mě tam hodil. Ty zácpy mě šokovaly, protože na ně nejsem moc zvyklá. Holka z vesnice, haha. :D Na chodbách jsem uviděla i známé tváře holek ze střední školy, se kterými zase taková kamarádka nejsem. :D Spíš naopak. Tak jsme si vyměnily pár vyzývavých pohledů a čekaly na výsledek prvního kola - poté následovala ústní část. Přes první kolo jsem se nedostala a zamrzelo mě to, ale co, život jde dál a mám před sebou ještě dvoje přijímačky. Jedny příští týden a další za 14 dní. Zbytek dne jsem se slunila na zahradě. ALE! Večer jsem šla na mail a čekal tam na mě mail od rodinky z Raleigh, Severní Karolína, ale už od začátku mi přišli takoví nesympatičtí a sami mě po chvilce odmítli, takže to asi tak mělo být a nebyli jsme si souzeni už od začátku.

Ještě ten večer se mi ozvala rodinka z Bostonu, Massasuttches a působili na mě jako skvělí lidé. Líbil se mi jejich profil a i v mailu byli moc milí. Byla bych jejich pátá au pairka a přechozí byly prý spokojené. A ten barák! :D Hrozně se mi rodinka líbila, ale děti byly 4, z toho jedno miminko. Teda děti jsou opravdu nádherný, ale když jsem se sama sebe zeptala, jestli bych byla schopná se postarat o takovou bandu, tak jsem usoudila, že děti chci maximálně 3, tak jsem se jim potom omluvila s tímto důvodem. Tak mi napsali, že to chápou. Dneska si říkám, jestli mi to není líto, že jsem je odmítla. Od té doby akualizuju mail každých 10 minut, jestli se neobjevila další rodina.


No a dnes objevila. Hinduisté z Ashburn, Virginia. A tam mě nejvíc naštval fakt, že neměli skoro vůbec vyplněnej profil. Info o dítěti: Friendly. Aha, tak to mi hodně dá. :D Nebo se jim narodilo další dítě a nikde nebylo uvedený jeho jméno. Takže u této rodiny jsem moc dlouho neváhala a napsala jsem jim (aby si mě smazali a neblokovali můj profil jiným :D), že si myslím, že nejsem pro ně vhodná au pair, a že jim odporučuju líp si vyplnit profil. Odebrali si mě a za tu dobu mi ani nic nenapsali. Trochu neslušný. Momentálně zase kontroluju mail :D


Včera jsmě měli v "hojné účasti" předávání matuitního vysvědčení. A už ho mám doma. :D Bylo to krásný, naši mi dali kyku. :) Rychle to uteklo všechno..

Možná si myslíte, že jsem vybíravá. I mně už to tak připadá, ale jde o můj rok a je to jistý risk. Au pairka je hodně nahraditelná, a proto si mysím, že si čověk musí s tou rodinou maximálně sednout. Mně ani tak nejde o lokalitu, ale zatím jsem ani v jedné rodině nenašla to, co bych měla cítit.
Hlavně je hrozně těžký ty rodiny odmítat. :D Mně říkání "NE" nikdy moc nešlo.

Co se tohoto blogu týče, tak bych se mu chtěla více věnovat. Chci psát delší články, dřív opravdu nebylo o čem psát, protože se nic nedělo. :) Kdyby vás něco napadlo, co bych mohla zlepšit, tak se určitě podělte. Připravuji taky nový design, takový letní, tak snad se to povede.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Enny Enny | Web | 7. června 2015 v 22:48 | Reagovat

Uhuhuuu! To je rychlost! A neboj, po 3 rodinkach by te snad nikdo vybiravou nenazval! I kdyby byla 50, tak co? Jak pises - bude to tvuj rok, tak at je podle tebe! ;-) Drzim pesti, at se ozve TA rodinka a vsechno klapne! Keep us posted! :-)

2 Dreamer Dreamer | 18. června 2015 v 16:52 | Reagovat

Noo uvidíme, jak to dopadne. :) A děkuji!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama